To naprawdę proste!

W dzisiejszych czasach wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez udogodnień, jakie gwarantuje nam praca i rozrywka przy użyciu komputera. Jednak nawet najlepszy sprzęt oraz programy komputerowe miewają awarie, a środowisko internetowe roi się od niebezpiecznych wirusów. Nie każdy użytkownik posiada wiedzę, co robić w takich sytuacjach. Na szczęście nie musi! Bo od tego są nasi specjaliści.

„Doradca Informatyczny” to usługi dla każdego, kto szybko i bezpiecznie chce pozbyć się informatycznych problemów. Korzystając ze zdalnej pomocy naszych profesjonalnych informatyków możesz mieć pewność, że pomoc zostanie Ci udzielona, w zależności od skomplikowania problemu, tak szybko jak to tylko możliwe – a nawet natychmiastowo. A to wszystko bez wychodzenia z domu oraz zbędnych formalności. „Doradca Informatyczny” to doskonałe rozwiązanie również dla tych, którzy nie chcą zaprzątać sobie głowy informatycznymi zagadnieniami i tracić czasu w serwisach komputerowych, gdzie okres oczekiwania na naprawę sprzętu to nawet kilka tygodni. Nasze wsparcie udzielane jest szybko, zdalnie i efektywnie.

„Doradca Informatyczny” to także, przyjazna i pomocna dłoń dla przedsiębiorców, którzy nie posiadają działu IT, seniorów, którzy chcą być aktywni również w wirtualnym świecie.

Usługi „Doradca Informatyczny” są dostępne w dwóch wygodnych dla Klienta opcjach do wyboru. Decydując się na pakiet za 48 zł miesięcznie, Klient może korzystać z pomocy Eksperta Technicznego nawet 8 razy w bieżącym miesiącu. Ponadto wsparcie „Doradcy Informatycznego” obejmuje w powyższym pakiecie wiele urządzeń – tj. komputer stacjonarny, laptop, ultrabook, notebook, smartfon oraz Mac.

Natomiast pakiet za 39 zł miesięcznie zawiera do 4 interwencji informatyka w miesiącu dla jednego wskazanego przez Klienta urządzenia.

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy „Doradcy Informatycznego” lub wahasz się i masz dodatkowe pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Regulamin usługi „Doradca Informatyczny”

Zadzwoń do nas

22 330 7777

Adres E-mail

kontakt@doradcainformatyczny.pl

Kontakt w godzinach

Pn-Pt 8:00-20:00

Nasi doświadczeni informatycy pomogą każdemu, kto potrzebuje wsparcia w problemach związanych ze światem komputerów.

Formularz Kontaktowy

Kontakt

BZ Group Sp z o.o.
Jasionka 948, 36-002 Jasionka
NIP: 5242758944
REGON:146647470
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS:0000460507
Kapitał zakładowy spółki wynosi 50 000 zł
mBank, 93 1140 1225 0000 5723 2600 1001
22 330 7777